GajaPartner

Profesjonalne cyklinowanie parkietów Warszawa

Właściciel firmy GajaPartner


Nazywam się Przemysław Gaja. Jestem założycielem i właścicielem firmy GajaPartner oraz twórcą jej wizerunku w internecie. GajaPartner to moja własna marka.

W zawodzie pracuję od 2001 roku, ciągle pogłębiając swoją wiedzę z zakresu układania, cyklinowania i renowacji podłóg drewnianych polskich i egzotycznych, podłóg sportowych, paneli i parkietów dwu i trójwarstwowych, schodów drewnianych i wszelkich prac związanych z zawodem.

Właściciel GajaPartner Certyfikat GajaPartner

Jestem certyfikowanym fachowcem firmy.
Podstawową moją przewagą nad innymi cykliniarzami na rynku jest bezpośredni dostęp do specjalistycznej wiedzy i nowych rozwiązań, maszyn, co przekłada się na poprawę pozycji na rynku i wyróżnienie na tle konkurencji. Wzbudzam większe zaufanie wśród klientów i gwarantuję dobrze wykonaną pracę. Dobrze znam produkty na których pracuję oraz techniki ich zastosowania, a tym samym gwarantuję najwyższą jakość. Dzięki nabytej wiedzy i umiejętnościom zmniejszam ryzyko reklamacji oraz sprawnie wykonuję prace, co przekłada się na oszczędność czasu podczas remontu.

Ukończyłem studia podyplomowe na kierunku "Bezpieczeństwo i Higiena Pracy" oraz studia na kierunku "Informatyka Ekonomiczna", ale to właśnie drewno i jego obróbka było i jest moją rodzinną pasją. Posiadam dodatkowo szkolenie z zakresu "Pomoc Medyczna i Pierwsza Pomoc", jak również w roku 2019 odnowiłem na kolejny 5-letni okres szkolenie z zakresu BHP. Wszystkie zdobyte umiejętności pozwalają mi jak najlepiej pracować i wykonywać usługi rzetelnie, sumiennie, profesjonalnie stając się tym samym najlepszym partnerem dla firm budowlanych i prywatnych klientów. Jestem znany jako specjalista w dziedzinie podłóg drewnianych, który konsekwentnie dostarcza usługi wysokiej jakości w uzgodnionym czasie i cenie.

Posiadam wieloletnie niezbędne doświadczenie w prowadzeniu firmy, dysponuję odpowiednim potencjałem technicznym i parkiem maszyn, posiadam doświadczenie i wiedzę zawodową, które zdobywałem w polskich i zagranicznych firmach jak również podczas prowadzenia własnej wieloletniej działalności przy układaniu i cyklinowaniu podłóg drewnianych. Moją największą umiejętnością jest lakierowanie i olejowanie dużych powierzchni oraz cyklinowanie i renowacje trudnych podłóg wymagających wiedzy i doświadczenia.

Wierzę, że każda współpraca z klientem sprawi, iż będę lepiej przygotowany do sprostania wyzwaniom w przyszłości i pomogą mi osiągnąć zamierzony cel a także wzmocnić pozycję rynkową marki GajaPartner.

Pozdrawiam serdecznie

Przemysław Gaja

Zaufane opinie Kontakt


parkiet@gajapartner.pl


tel: 504 500 350

GajaPartner na Facebooku GajaPartner na Instagramie GajaPartner na YouTube Firma Godna Zaufania GajaPartner Opinie GajaPartner


GajaPartner © Copyright 2024-01-01. All rights reserved. Wszelkie prawa zasteżone.
Wszelkie nieautoryzowane kopiowanie, reprodukowanie, dystrybucja lub jakiekolwiek inne wykorzystanie treści jest surowo zabronione.