GajaPartner

Profesjonalne cyklinowanie parkietów Warszawa

GajaPartner - cyklinowanie, renowacja podłóg drewnianych


Jesteśmy firmą rodzinną, działającą od kilkunastu lat na terenie województwa mazowieckiego. Prace wykonujemy zarówno w domach jednorodzinnych jak i mieszkaniach oraz obiektach publicznych.

Oferujemy usługi, których jakość poparta jest naszym doświadczeniem w zakresie szlifowania, lakierowania oraz renowacji podłóg drewnianych, przy wykorzystaniu najnowszej generacji materiałów wykończeniowych (lakiery, grunty, wypełniacze, szpachle) jak i materiałów ściernych. Wszystko to pozwala nam zapewnić kompleksową usługę o najwyższej jakości, której efekty zadowolą najbardziej wyszukane gusta naszych klientów.

W ramach usługi zapewniamy fachową i 100% profesjonalną usługę cyklinowania i lakierowania podłóg drewnianych oraz wybór środków chemicznych takich jak: lakiery, oleje oraz fugi. Do pracy wykorzystujemy wysokiej klasy profesjonalne maszyny bezpyłowe.

Każdy klient otrzymuje po zakończeniu prac instrukcje odnośnie odpowiedniego dbania o drewno tak, aby uchronić się przed przedwczesną renowacją podłogi. Warto zapoznać się z naszą wyjątkową ofertą, galerią zdjęć oraz jedynym takim cennikiem w okolicy. 

Nasze usługi

Świadczymy usługi cyklinowania parkietów, renowacji podłóg oraz schodów drewnianych. Prace wykonujemy przeważnie na terenie Warszawy, Piaseczna i okolicznych miejscowości.

W przeszłości swoje doświadczenie pogłębialiśmy w Belgii przy produkcji parkietu oraz przy układaniu i cyklinowaniu podłóg drewnianych oraz w Norwegii przy wdrażaniu systemów parkietowych na tamtejszym rynku, układaniu i cyklinowaniu parkietów, parkietów przemysłowych i sportowych. Doświadczenie nasze w cyklinowaniu parkietów widoczne jest na zdjęciach, które można zobaczyć w naszej galerii.


Pracujemy na profesjonalnych materiałach zapewniających naszym Klientom 

100% spokój na wiele lat użytkowania podłogi.


parkiet@gajapartner.pl


tel: 504 500 350

GajaPartner na Facebooku GajaPartner na Instagramie GajaPartner na YouTube Firma Godna Zaufania GajaPartner Opinie GajaPartner


GajaPartner © Copyright 2022. All rights reserved.
Wszelkie prawa zasteżone. Kopiowanie jakichkolwiek materiałów ze strony surowo zabronione.