Opinie naszych klientów - Opinie GajaPartner

Przejdź do treści

Menu główne:


Opinie naszych klientów

Wystaw opinię - w formularz wpisz swoje imię, maila oraz swoją opinię i wystaw ocenę, wybierając liczbę gwiazdek. Na koniec wpisz sekwenję znaków (małymi literami) która Ci się wyświetli i naciśnij przycisk wyślij. Twoja opinia pojawi się automatycznie na naszej stronie. Podany mail nie będzie widoczny na stronie. Kliknięcie zakładki GajaPartner.pl na górze strony przeniesie z powrotem automatycznie do głównej strony firmy. Dziękujemy za wszelkie opinie.

2 komentarze
Średnia ocena: 125.0/5


Jadwiga
2019-02-16 01:05:33
Polecam, praca wykonana terminowo, na czym bardzo mi zależało. Firmę znalazłam wśród wielu w sieci i zdecydowałam się na usługi tej firmy. I jestem bardzo zadowolona. Terminy oczekiwania nie są długie. Efekt pracy b.dobry, cena konkurencyjna. Polecam tę firmę!
GajaPartner
2019-02-10 15:45:21
System opinii już działa. Zachęcamy do pozostawienia wpisu o naszej firmie. Serdecznie wszystkim dziękujemy

W naszej firmie mamy wyjątkowe szczęście do bardzo sympatycznych Klientów, takich jak Państwo. Dziękujemy, że mogliśmy dla Państwa wykonać usługę cyklinowania, renowacji oraz poznać Państwa bliżej. Zapraszamy ponownie i oczywiście polecamy się na przyszłość :-) Pozdrawiamy GajaPartner

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego